Reagujeme a pracujeme rychle

Čas reakce i čas práce snižujeme na minimum. Nikoli na úkor kvality.

Za svoji práci ručíme

O naši práci se můžeme opřít. Garantujeme vaši spokojenost.

26 let Zkušeností

Jsme profesionálové. Naše nářadí máme v ruce denně už 26 let.

Rozvody plynového vedení ve vašem domě či bytě

Ať už si přejete plyn zavést do vašeho domu, bytu nebo pracovních a komerčních prostor, je tuto práci nutné provádět kvalifikovaně a bez zbytečných průtahů. Naše firma nabízí odborný nový rozvod plynového vedení či opravy plynového vedení.

Naši plynaři mají dlouholeté zkušenosti s rozvodem plynu, montáží plynových spotřebičů i revizemi plynových spotřebičů. Všechny práce jsou v souladu se všemi nejnovějšími vyhláškami a zákony. Naši technici se dobře orientují v moderních postupech a zajistí vám bezpečné připojení plynu rychle a kvalitně. Služby rozvodů plynového vedení  provádíme v Praze a jejím okolí.

Jak provádíme rozvody plynového vedení?

Objednávka služeb je velmi snadná prostřednictvím formuláře nebo telefonního čísla, uvedeného na našem webu. Náš technik pro vás nachystá návrh plynových rozvodů v projektu pro stavební povolení, který s vámi zkonzultuje a zodpoví na všechny vaše případné otázky. Společně si také dohodnete uhrazení zálohy na práci, za kterou bude pořízen potřebný materiál.

Následně náš technik zajistí výkopové práce, provede samotnou instalaci plynového vedení dle projektové dokumentace, plynové rozvody zkontroluje, prověří a provede revize. Na vhodné místo umístí plynoměr. Nakonec převezmete dílo společně s všemi dokumenty, které je nutné po instalaci plynových rozvodů vlastnit.

Na veškerou naši práci poskytujeme záruku i pozáruční servis.