Reagujeme a pracujeme rychle

Čas reakce i čas práce snižujeme na minimum. Nikoli na úkor kvality.

Za svoji práci ručíme

O naši práci se můžeme opřít. Garantujeme vaši spokojenost.

26 let Zkušeností

Jsme profesionálové. Naše nářadí máme v ruce denně už 26 let.

Přestavba sporáku na propan butan

Potřebujete váš plynový sporák změnit na propan-butanový? Obraťte se na naše kvalifikované techniky, kteří vám rádi vyhoví a poradí se všemi nejasnostmi. Zajistíme pro vás nákup materiálu, samotnou přestavbu plynového sporáku na propan butan i odzkoušení a revizi plynového spotřebiče. Nabízíme i pozáruční servis plynových sporáků a dalších plynových spotřebičů.

V případě potřeby vám rádi doporučíme a poradíme, jak správně vybrat plynový sporák, plynový kotel a další plynové spotřebiče. Nabízíme také pozáruční servis plynových spotřebičů.

Jak postupujeme při přestavbě sporáku na propan butan?

Náš technik si s vámi sjedná schůzku a dle vašich požadavků pro vás sestaví cenovou nabídku. Po vašem schválení společně podepíšete smlouvu o dílo. Budete požádáni o složení zálohy, která slouží k nákupu potřebného materiálu. Ve smluvený termín se náš technik dostaví, provede odstávku plynu a přestavbu plynového sporáku na propan-butan a odzkoušení správného zapojení plynu.

V případě vašich dalších požadavků se společně můžete dohodnout na rozšíření zakázky. Po provedení všech prací naším technikem převezmete dílo, uhradíte zbylou částku a obdržíte od nás veškeré důležité dokumenty, které jsou ze zákona povinné vystavit, jako jsou záruční list, smlouva o dílo, revizní zpráva a doklad o zaplacení.