Reagujeme a pracujeme rychle

Čas reakce i čas práce snižujeme na minimum. Nikoli na úkor kvality.

Za svoji práci ručíme

O naši práci se můžeme opřít. Garantujeme vaši spokojenost.

26 let Zkušeností

Jsme profesionálové. Naše nářadí máme v ruce denně už 26 let.

Opravy plynových rozvodů

Potřebujete ve vašem domě, bytě, či průmyslových prostorách provést rekonstrukci či opravy plynových rozvodů? Spolehněte se na odborníky z naší firmy, kteří mají již dlouholeté zkušenosti!

Provedeme demontáž starého plynového potrubí i spotřebičů, zajistíme materiál a instalaci nového plynového potrubí dle nově zpracovaného projektu, pomůžeme vám s výběrem nového a vhodnějšího plynového kotle či plynových spotřebičů a s jejich montáží. Vše uvedeme do provozu, zkontrolujeme, provedeme konečné revize všech uzávěrů a přípojek.

Jak probíhá oprava plynových rozvodů?

Objednávka oprav plynových rozvodů je velmi snadná. Stačí se prostřednictvím formuláře nebo telefonu ozvat našemu technikovi, který si s vámi sjedná schůzku co nejdříve to bude možné. Náš technik vás upozorní na další možné vícepráce, které budou k samotné montáži plynového sporáku nutné provést. Technik pro vás vypracuje cenovou nabídku a po vašem schválení společně podepíšete smlouvu o dílo. Budete požádáni o složení zálohy, která slouží k nákupu potřebného materiálu. Ve smluvený termín se náš technik dostaví a provede vámi objednanou práci. Zajistíme pro vás veškeré výkopové práce, provedeme opravy v plynovém rozvodu ve vašem domě či bytě a vše uvedeme do původního stavu.

V případě vašich dalších požadavků se společně můžete dohodnout na rozšíření zakázky. Po provedení všech prací naším technikem převezmete dílo, uhradíte zbylou částku a obdržíte od nás veškeré důležité dokumenty, které jsou ze zákona povinné vystavit, jako jsou záruční list, smlouva o dílo, revizní zpráva a doklad o zaplacení.