Reagujeme a pracujeme rychle

Čas reakce i čas práce snižujeme na minimum. Nikoli na úkor kvality.

Za svoji práci ručíme

O naši práci se můžeme opřít. Garantujeme vaši spokojenost.

26 let Zkušeností

Jsme profesionálové. Naše nářadí máme v ruce denně už 26 let.

Montáž varných desek všech značek

Potřebujete kvalitní firmu, která by vám profesionálně nainstalovala plynové spotřebiče včetně varných desek všech značek k plynovým rozvodům? Nechte tuto práci na nás! S montáží varných desek máme mnohaleté zkušenosti a zaručíme vám perfektní výsledek. Nespoléhejte se na vaše kamarády, naše firma je zde pro vás.

Montáže varných desek Praha

Montáž varných desek všech značek můžete využít v okolí Prahy do rodinných domů, bytů, ale i menších pracovišť. Zajistíme pro vás kompletní zrealizování výměny nebo montáže nové varné desky a montáž dalších plynových spotřebičů.

Jak probíhá výměna varné desky?

Naše služby si můžete objednat prostřednictvím formuláře nebo telefonního čísla, uvedeného na našich stránkách. Sjednáte si schůzku s naším specializovaným technikem,  který pro vás vypracuje cenovou nabídku a po vašem schválení společně podepíšete smlouvu o dílo. Budete požádáni o složení zálohy, která slouží k nákupu potřebného materiálu. Ve smluvený termín se náš technik dostaví a provede vámi objednanou práci.

Služba  montáže varné desky zahrnuje demontáž starého plynového spotřebiče a instalaci nového, odzkoušení nového spotřebiče a odzkoušení správného zapojení spotřebiče do plynového rozvodu ve vašem domě nebo bytě.

Po provedení všech prací naším technikem převezmete dílo, uhradíte zbylou částku a obdržíte od nás veškeré důležité dokumenty, které jsou ze zákona povinné vystavit, jako jsou záruční list, smlouva o dílo, revizní zpráva a doklad o zaplacení.