Reagujeme a pracujeme rychle

Čas reakce i čas práce snižujeme na minimum. Nikoli na úkor kvality.

Za svoji práci ručíme

O naši práci se můžeme opřít. Garantujeme vaši spokojenost.

26 let Zkušeností

Jsme profesionálové. Naše nářadí máme v ruce denně už 26 let.

Zapojení a instalace plynových sporáků

Potřebujete ve vašem domě či bytě zajistit rychlou a kvalitní instalaci či výměnu plynového sporáku? Pak neváhejte kontaktovat naši firmu, která vám rychle vyhoví s každým vaším přáním.

Předpokladem pro správné fungování a dlouhou životnost nového plynového sporáku je jeho odborná instalace. Proto vám nedoporučujeme, abyste se do této činnosti pouštěli sami nebo s pomocí vašich kamarádů – „zaručených kutilů“. Výměnu a montáž plynového sporáku je navíc oprávněna provádět pouze kvalifikovaná osoba. V ostatních případech ohrožujete nejen své zdraví, ale i majetek dalších osob v případě, že by došlo k výbuchu či požáru. Předejte svoji kuchyni do odborných rukou naší společnosti a uvidíte, že nebudete litovat.

Jak probíhá montáž plynového sporáku?

Prostřednictvím formuláře nebo telefonu si s vámi co nejdříve to půjde sjedná schůzku náš technik. Upozorní vás také na další možné vícepráce, které budou k samotné montáži plynového sporáku nutné provést. Technik pro vás vypracuje cenovou nabídku a po vašem schválení společně podepíšete smlouvu o dílo. Budete požádáni o složení zálohy, která slouží k nákupu potřebného materiálu. Ve smluvený termín se náš technik dostaví k vám domů, v případě potřeby odmontuje starý plynový sporák, provede montáž nového plynového sporáku, otestuje správnou funkci zapojení plynového sporáku do plynového rozvodu ve vašem domě, zajistí úklid a předá vám hotové dílo.

V případě vašich dalších požadavků se společně můžete dohodnout na rozšíření zakázky. Po provedení všech prací naším technikem převezmete dílo, uhradíte zbylou částku a obdržíte od nás veškeré důležité dokumenty, které jsou ze zákona povinné vystavit, jako jsou záruční list, smlouva o dílo, revizní zpráva a doklad o zaplacení. Pokud si přejete výměnu plynového sporáku, můžete využít služby odvozu vašeho starého plynového spotřebiče.