Reagujeme a pracujeme rychle

Čas reakce i čas práce snižujeme na minimum. Nikoli na úkor kvality.

Za svoji práci ručíme

O naši práci se můžeme opřít. Garantujeme vaši spokojenost.

26 let Zkušeností

Jsme profesionálové. Naše nářadí máme v ruce denně už 26 let.

Montáže karem, waw a plynových kotlů

Naše firma se specializuje na instalaci a montáž plynových spotřebičů včetně plynových karem, topidel waw a plynových kotlů. Provádíme odborné instalatérské práce v co nejkratším možném čase a to včetně všech víceprací, které jsou s montáží spojené.

Rádi vám s našimi techniky poradíme, jaký typ plynové karmy či plynového kotle se hodí přesně pro vaši domácnost, doporučíme případné revize a samozřejmě pomůžeme s montáží karem, waw a plynových kotlů. Na veškerou naši práci svým klientům poskytujeme pozáruční servis.

Jak probíhá montáž plynové karmy, kotle nebo waw?

Přejete-li si využít našich služeb, stačí vyplnit formulář na našich stránkách či zavolat na uvedené číslo našemu technikovi, který si s vámi sjedná schůzku co nejdříve to bude možné. Náš technik vám rád poradí s výběrem vhodné karmy nebo plynového kotle. Vypracuje pro vás cenovou nabídku a po vašem schválení společně podepíšete smlouvu o dílo. Budete požádáni o složení zálohy, která slouží k nákupu potřebného materiálu. Ve smluvený termín se náš technik dostaví a provede vámi objednanou práci - zajistí montáž plynové karmy, kotle nebo topidel waw i následný úklid.

Po provedení všech prací naším technikem převezmete dílo, uhradíte zbylou částku a obdržíte od nás veškeré důležité dokumenty, které jsou ze zákona povinné vystavit, jako jsou záruční list, smlouva o dílo, revizní zpráva a doklad o zaplacení.